Η Πέμπτη 15 Ιουνίου 2023, είναι η τελευταία μέρα του διδακτικού έτους 2022-2023 και δεν θα πραγματοποιηθούν τα μαθήματα.

Από 08:15-09:00 το πρωί, σας περιμένουμε όλους/ες, μαθητές/τριες και γονείς στο σχολείο μας, όπως κάθε χρόνο, για να ανταλλάξουμε ευχές και να σας δώσουμε τον Τίτλο Προόδου και τη βαθμολογία του Γ΄ τριμήνου .

Οι γονείς των μαθητών/τριών που το σχολικό έτος 2023-2024 θα φοιτήσουν στην Δ΄ τάξη, θα παραλάβουν και το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (Α.Δ.Υ.Μ.), που πρέπει να προσκομίσουν στο σχολείο, συμπληρωμένο από τον Παιδίατρο, μέχρι την έναρξη των μαθημάτων της νέας σχολικής χρονιάς στις 11 Σεπτεμβρίου 2023.

Δεχτείτε τις καλύτερες ευχές όλων μας για ένα χαρούμενο και ξεκούραστο καλοκαίρι!

Ο Διευθυντής και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου