Τριών Ιεραρχών την Παρασκευή 30 Ιανουαρίου

σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 30 Ιανουαρίου 2015, εορτή των Τριών Ιεραρχών, δεν θα γίνουν μαθήματα.
Οι μαθητές  της ΣΤ΄ τάξης  μόνο θα προσέλθουν στο σχολείο στις 08:45. Στη συνέχεια   συνοδευόμενοι από  το διδακτικό προσωπικό του σχολείου θα παρακολουθήσουν τη Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό της Αγίας Μαρίνας. Μετά τη λήξη της Θείας Λειτουργίας, περίπου στις 10:οο, θα επιστρέψουν στο σχολείο και στη συνέχεια θα αποχωρήσουν.
Παρακαλούμε να μεριμνήσετε για την ασφαλή προσέλευση και αποχώρηση των παιδιών από το σχολείο.