ΛΗΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014

Αγαπητοί γονείς,

Η Παρασκευή 13 Ιουνίου 2014, είναι η τελευταία μέρα της σχολικής χρονιάς 2013-2014.
Από 09:00 έως 10:00 σας περιμένουμε όλους, μαθητές και γονείς στο Σχολείο μας, για να ανταλλάξουμε ευχές και να σας δώσουμε τη βαθμολογία του Γ΄ τριμήνου και τον Τίτλο Προόδου.
Oι γονείς των μαθητών που το σχολικό έτος 2014-2015 θα φοιτήσουν στην  Δ΄ και Ε΄ τάξη θα παραλάβουν και το νέο Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (Α.Δ.Υ.Μ.), το οποίο θα πρέπει να προσκομίσουν στο σχολείο μέχρι το τέλος Σεπτεμβρίου 2014, συμπληρωμένο από τον Παιδίατρο.
Δεχτείτε τις καλύτερες ευχές όλων μας για ένα χαρούμενο και ξεκούραστο καλοκαίρι.

Ο Διευθυντής και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου
Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Γράψτε απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*

Επιτρέπεται η χρήση των εξής στοιχείων και ιδιοτήτων HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>