Διακρίσεις μαθητριών του Σχολείου

Tρία χρυσά μετάλλια κατέκτησαν οι επίλεκτες αθλήτριες του συλλόγου  ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ Ιωαννίνων «Ζήκος» στο Πανελλήνιο Κύπελλο ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ που διεξήχθη στις 24 και 25.11.2012 στον Πολύγυρο της Χαλκιδικής, υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ταεκβοντό και με την συμμετοχή περίπου 900 αθλητών από συλλόγους όλης της Χώρας.

Συγκεκριμένα, τα  μετάλλια κατέκτησαν οι Τσιώλα Πηνελόπη, Τζίμα Σταματία και Γιακωβάκη Σοφία. Στις μαθήτριες του σχολείου μας Πηνελόπη και Σοφία, καθώς και σε όσους αγωνίζονται, ευχόμαστε πάντα επιτυχίες!