Τετάρτη 10 Ιουνίου 2015 το ωρολόγιο πρόγραμμα θα λήξει στις 13:15 – Το Ολοήμερο δεν θα λειτουργήσει

σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με εγκύκλιο του Υπ. Παιδείας (Αρ. πρωτ. Φ.361.22/33/83657/E3/26-05-2015), την Τετάρτη 10 Ιουνίου 2015, δεν θα πραγματοποιηθεί η τελευταία διδακτική ώρα του πρωινού προγράμματος και δεν θα λειτουργήσει το Ολοήμερο σχολείο, λόγω πραγματοποίησης ειδικής συνεδρίασης του Συλλόγου Διδασκόντων για τη διεξαγωγή μυστικής ψηφοφορίας, στο πλαίσιο της διαδικασίας επιλογής υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων.
Συνεπώς, όλοι οι μαθητές θα σχολάσουν στις 13:15 και το Ολοήμερο σχολείο δεν θα λειτουργήσει.
Παρακαλούμε να μεριμνήσετε για την έγκαιρη και ασφαλή αποχώρηση των μαθητών από το σχολείο.