Εορτασμός Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου

σχετικά με τον φετινό εορτασμό της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου θα θέλαμε να γνωρίζετε τα εξής:
Την Τρίτη 24 Μαρτίου 2015 δεν θα γίνουν μαθήματα, αλλά θα πραγματοποιηθεί εορτασμός της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων από 09:00 έως 10:15 περίπου. Στη συνέχεια οι μαθητές θα αποχωρήσουν. Τη γιορτή θα παρουσιάσουν οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης.
Την Τετάρτη 25 Μαρτίου 2015 (Αργία) το σχολείο θα παραμείνει κλειστό.
Η σημαιοφόρος και οι παραστάτες της β΄ περιόδου θα πρέπει να βρίσκονται στο σχολείο 10:00 το αργότερο. Για τη διαδικασία της παρέλασης θα δοθούν ειδικές οδηγίες, στους μαθητές που θα λάβουν μέρος, από τους γυμναστές.