Επίδοση βαθμολογίας B΄ τριμήνου

η ενημέρωση για την πρόοδο και συμπεριφορά των μαθητών, καθώς και η επίδοση της βαθμολογίας του B΄ τριμήνου (έλεγχος προόδου) σχολικού έτους 2014-2015, θα πραγματοποιηθεί την  Παρασκευή 20 Μαρτίου 2015 από 13:30 και μετά.

Επίσης, να μην παραλείπετε να ενημερώνεστε και από τους εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων , καθώς και από τον Υπεύθυνο εκπαιδευτικό του Ολοήμερου, οι οποίοι θα βρίσκονται στο γραφείο των εκπαιδευτικών στο ισόγειο. Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία.

16 Μαρτίου 2015

Κατηγορίες: ΓΟΝΕΙΣ, ΝΕΑ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.