Γονείς και Μαθητές προγραμματίζουμε παρέα

goneis-mathites

Στα πλαίσια της Ευρωπαϊκής Εβδομάδας Προγραμματισμού #codeEU καλούμε τους Γονείς και τους Μαθητές των Δ, Ε και ΣΤ τάξεων να συμμετέχουν ως ζεύγη σε μία ώρα προγραμματισμού, που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 20 Οκτωβρίου 2014 στο σχολείο μας. Η συμμετοχή είναι δωρεάν, απαιτείται όμως προεγγραφή εξαιτίας περιορισμένου αριθμού υπολογιστών. Περισσότερες πληροφορίες στο δάσκαλο πληροφορικής κ. Δ. Κράββαρη.

Μπορείτε να επιλεξετε μια από τις παρακάτω ομάδες συμμμετόχης
Δευτέρα, 20/10/2014
- Ομάδα Α. 16:00 -17:00
- Ομάδα Β. 17:00 -18:00
- Ομάδα Γ. 18:00 -19:00

Για την εγγραφή επικοινωνήστε τις ώρες λειτουργίας του σχολείου με τον Δ/ντη του σχολείου κ. Β. Αυδίκο ή τον κ. Δ. Κράββαρη.